Miss Fitness Univers, Anca Bucur, a născut în această dimineață. Prima poză cu bebelușa!
Anul trecut, în luna iunie, Anca Bucur câștiga titlul de Miss Fitness Univers, după ce cu 9 luni în urmă născuse primul ei copil. La începutul acestui an frumoasa sportivă a anunțat că așteaptă cel de-al doilea copil. În această dimineața a anunțat că a născut cel de-al doilea copil, o fetiță.
View this post on Instagram
“Sunt foarte fericită să împart cu voi, bucuria și binecuvântarea de a fi mamă pentru a doua oară. Eu și Dragoș suntem extrem de fericiți de aceasta veste și de minunea ce vrea sa vină în viața noastră la sfârșit de Iulie 2020, iar Rareș cu siguranța va fi fratele cel mare, protector și bun.”, scria Anca Bucur pe Facebook când a anunțat că este însărcinată a doua oară.
Vezi si
O mămică a rămas însărcinată la numai șase săptămâni după ce a născut. "Oamenii mă...
Mariana Voinea |
Joi, 02.11.2023
16 mame dezvăluie cum s-au simțit când au aflat prima dată că adolescenții lor și-au început...
Mariana Voinea |
Marţi, 21.11.2023
Am devenit prima dată mamă la 22 de ani și nu regret nicio clipă
Alina Nedelcu - Redactor Senior |
Miercuri, 02.08.2023
Surse foto: https://www.instagram.com/ancabucur.missfitness/
„Am aflat că o să fiu mamă când eram în pușcărie și am născut într-un depozit fără geamuri"
Mariana Voinea |
Vineri, 11.10.2024