Alice in Tara Minunilor
Sarmana Alice...e trista rau pentru ca s-a ratacit... . Poate se va simti mai bine daca copilasii draguti ii vor asculta cantecelul.
Sarmana Alice...e trista rau pentru ca s-a ratacit... . Poate se va simti mai bine daca copilasii draguti ii vor asculta cantecelul.