Imaginea postată de Cristina Șișcanu în mediul online care a bulversat fanii. Comentariile nu au întârziat să apară

Imaginea postată de Cristina Șișcanu în mediul online care a bulversat fanii. Comentariile nu au întârziat să apară
Mariana Voinea

O prezență extrem de activă și totodată controversată în mediul online, Cristina Șișcanu Ionescu a postat în urmă cu câteva zile o fotografie care a bulversat fanii. Jurnalista a publicat o poză în care își mângâie burtica de gravidă. Să fie vorba despre o dorință ascunsă? Care a fost reacția fanilor, bulversați de noua postare?

Cristina Șișcanu este o prezență cunoscută în mediul online. În urmă cu câteva zile se declara mulțumită că fiul lui Mădălin Ionescu, Filip, pe care l-a crescut de când era mic, a decis să o însoțească oriunde merge, inclusiv la ieșirile în oraș sau la mall. Băiatul, care se confruntă cu probleme de sănătate era destul de reticent cu privire la ieșirile în public.

Ulterior, vedeta a mai postat câteva fotografii. Dacă unele au reprezentat amintiri de pe la evenimentele la care a luat parte împreună cu familia, în altele apare cu o tunsoare și un look complet diferit.

Cred că îmi fac iar breton”, a scris Cristina Șișcanu în urmă cu câteva zile.

Doamne ajută să fie într-un ceas bun”

Dar o postare a atras cel mai mult atenția internauților. Fosta concurentă a emisiunii „Bravo, ai stil!” a postat o amintire cu burtica de gravidă spre deliciul, dar și surprinderea fanilor.

Această fotografie a sânit un val de reacții și de emoții din partea celor care o urmăresc. În timp ce unii și-au dat cu părerea că vedeta ar dori un al doilea copil, alții chiar au felicitat-o și au spus că nu este prea târziu niciodată pentru o nouă sarcină.

Soția lui Mădălin Ionescu a explicat însă că imaginea este doar o amintire din perioada în care era însărcinată cu Petra, fiica sa, și nu este nicio veste despre o nouă sarcină.

Este o amintire de când era însărcinată cu Petra”, au comentat câțiva urmăritori foarte atenți. Alții au avut mesaje interesante, amuzante sau emoționante la această postare.

Doamne ajută să fie într-un ceas bun”, „Neinteresant”, ori „Doamne ajută să treci cu bine peste naștere, să fie sănătoas” și chiar „Vezi să nu fie tripleți, să-ți ajute bunul Dumnezeu”, sunt doar câteva dintre mesajele primite de la urmăritori.

Cum stau soții Ionescu la capitolul venituri, acum că au renunțat la joburile în televiziune?

În toamna anului trecut, Cristina Șișcanu a încheiat colaborarea cu Metropola TV, unde prezenta emisiunea „După faptă și răsplată”. Aceasta a ținut să precizeze că nu a fost dat afară, ci a fost decizia ei.

Ulterior, și soțul ei s-a retras din rolul de moderator al emisiunii prezentate pe Antena Stars, „Viața fără filtru” din cauza unor probleme de sănătate cu care s-a confruntat în ultima perioadă. Între timp, Cristina Șișcanu Ionescu se ocupă de familie de promovarea produselor unui cunoscut magazin online cu produse la care fac reclama majoritatea vedetelor, inclusiv ea.

cristina siscanu si madalin ionescu iau o cina romantica si se uita unul in ochii celuilalt

Soții Ionescu mai au o afacere care le aduce un profit considerabil. Este vorba despre o firmă de producție video care, conform jurnaliștilor Fanatik, în anul 2023 le aducea rezultate fiscale deosebite. Suma se ridica la 680.000 de lei, din care Cristina Șișcanu și Mădălin Ionescu au plătit singurul angajat pe care-l au, dar și taxele și impozitele.

 Firma Mega Life Vision are drept obiect de activitate producții video, cinematografice, dar și programe de televiziune, conform informațiilor din mediul online. Așa că, deși niciunul dintre soții Ionescu nu mai are o colaborare activă cu televiziunile, există alte surse de venit ale familiei.

Surse foto: facebook.com

Surse articol: libertatea.roclick.rowowbiz.ro

Noutăți de la Qbebe

Înscrie-te la newsletter-ul Qbebe și primești ultimele noutăți.

Vă rugăm să completați câmpurile necesare.

    Alte articole care te-ar putea interesa
    © 2026 Qbebe