lactatia indusa
buna mamicilor am si eu o intrebare la voi am o fetita de 5 luni si vreau sa il mai alaptezi dar imi scade consistenta laptelui cunoateti cumva ceva medicamente care sa stimuleze lactatia sau sa induca lactatia materna in 2-3 zile
buna mamicilor am si eu o intrebare la voi am o fetita de 5 luni si vreau sa il mai alaptezi dar imi scade consistenta laptelui cunoateti cumva ceva medicamente care sa stimuleze lactatia sau sa induca lactatia materna in 2-3 zile
Iata un articol care te poate ajuta: https://www.qbebe.ro/bebelusul/alaptarea/10_trucuri_pentru_stimularea_lactatiei . Chiar daca e bine ca bebelusul sa fie alaptat cat mai mult, daca nu mai ai lapte, nu este o problema atat de mare, deoarece bebelusul este suficient de mare cat sa poti suplimenta lipsa laptelui cu alimente.
este rau in asta
Buna ziua ! As vrea sa vorbesc cu mamici care au nascut prin cezariana la Regina...