Intreabă
Nasterea prin cezariana
Au trecut 7 luni de la operatia de cezariana Pot rămâne însărcinată a2a oară ?
Palade Vasilica - 28.06.2013
La cat timp duoa cezariana pot rămâne iar însărcinată?
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Travaliul
am 41 saptamini si inca nu am nascut am dureri de spate jos ar trebui sa merg la medic?
Raisa - 31.05.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea cu epidurala
nastere pe cale naturala
ioana - 12.10.2012
buna, as dori sa stiu si eu mai exact ce este aceea anestezia epidurala ? Si in...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Maternitati stat / privat
buna ziua, sunt in maternitate pana in iunie 2013,am 2 luni deja cu cel de al doilea copil . Ce se va intampla cu contractul meu de munca ,eu nu pot sa ma intorc la munca in iunie, multumesc .
elena - 30.04.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
buna am o fetita de 1 an si 4 luni inca alaptez noaptea se trezeste de ff multe ori sa stea pe san ce sa fac?
mucea roza - 01.05.2013
va rog sa ma ajutati
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea
Am nascut in Spania o fetita am certificat de nastere Spaniol ,daca plec in romania cit timp trebuie sa astept pentru ce l romanesc .
emma - 08.04.2013
Am nascut in Spania o fetita am certificat de nastere Spaniol, daca plec in...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
iin cat timp se elibereaza in romania ce l romanesc cit zile sa u luni trebuie s a primesc pe ce l romanesc multu
emma - 04.04.2013
am si eu o intrebare daca am nascut fetita in spania si am certificat de nastere...
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
angajat cu 4 ore primeste prenatal
ivan - 29.03.2013
lucrez de 14luni cu 4 ore primesc prenatal? (tatal)
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
la prima nastere am nascut cu ajutorul perfuziilor pentru ca nu am avut nici un fel de dureri la 41 de saptamani de sarcina, si as dori sa stiu daca am sa nasc tot ajutorul perfuziei?
tirloi elena - 12.03.2013
- vezi 2 raspunsuri
- raspunde
Pregatirea pentru nastere
lucrez la o gradinita ajutor educator,fara carte de munca,dar am pfa facut si platesc impozit pe venit..beneficiez de indemnizatie crestere copil?sau doar alocatia? va multumesc..
dumitru mihaela - 23.03.2013
beneficiez de indemnizatia crestere copil?..sau doar alocatia lui?
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea
sunt la a 2 a sarcina si as vrea sa stiu daca voi naste tot cu ajutorul perfuziilor?
tirloi elena - 12.03.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
Salutari...am o fetita de 5 luni si 3 saptamani nascuta prin cezariana iar acum sunt insarcinata in 18 saptamani.DR a zis k pot sa tin sarcina fara probleme.Voi stiti astfel de cazuri?
pamela - 14.03.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea prin cezariana
Am nascut prin cezariana si as vrea sa stiu dupa cat timp am voie sa raman gravida iar? dupa cat timp sunt refacuti muschii complet pt a face un alt copil? multumesc frumos.
Madalina - 12.03.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
caut un medic ginecolog bun pentru o nastere naturala, femeie de preferinta, care activeaza la clinica regina maria brasov
RODICA - 27.01.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Maternitati stat / privat
eu am pa cartea de munca 741 ron cati bani iau de la primarie
ionela - 14.11.2012
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
daca am 2 luni de sarcina si ma angajez pana la nasterea copilului iau indemnizatia?sau puteti sa-mi spuneti cat e alocatia pana face 2 ani
roxana - 08.01.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea naturala
nu mai lucrez de un an .pot beneficia de indemnizatie de crestere a copilului.sunt in luna a 2 a
roxana - 07.01.2013
- vezi 1 raspuns
- raspunde
Nasterea
Vreau sa nasc normal dupa o nastere prın cezarıana
Alexandra - 31.12.2012
Am 23 ani si am nascut prımul copıl prın cezariana la 20 de anı.urmeaza sa l...
- vezi 2 raspunsuri
- raspunde
pagina 1 din 8
înainte