baietelul meu are o pata maronie pe frunte
am un baietel de 10 luni care s-a ales cu o pata maronie pe frunte si obraz pe partea dreapta in urma unei greseli a unei asistente de la spitalul de pediatrie din ploiesti. mentionez ca baietelul nu s-a nascut cu semne din nastere iar aceasta pata a aparut la 3 luni cand am mers cu bebe la medic pt un consult si l-au internat sa ii faca analize iar cand asistenta ia pus barnula la cap a recunoscut ca baietelu s-a miscat si este posibil sa se fi lovit sau sa i se fi atins vreo vena sau nerv, si ca este posibil sa ramana cu acea pata toata viata. ce pot face sa il scap de acea pata.