bebe al meu are 8kg si 71 cm la 8 luni,l-am nascut de 2700si 47 cm ,eu zic ca este cam mic, dvs ce credeti? multumesc
întreabă oana ducan
22:45, 08.04.2012
Iata un articol care iti va raspunde tuturor intrebarilor legate de cresterea si dezvoltarea normala a bebelusului: https://www.qbebe.ro/bebelusul/sanatate/inaltimea_si_greutatea_copilului%2C_luna_de_luna%2C_in_primii_7_ani .
Apa care este recomandata de Societatea Romana de Pediatrie, mai trebuie fiarta...
ce picatiri bune se pot da pentru colici?