Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

bebe al meu are 8kg si 71 cm la 8 luni,l-am nascut de 2700si 47 cm ,eu zic ca este cam mic, dvs ce credeti? multumesc

întreabă oana ducan
22:45, 08.04.2012

1 răspuns

Lavinia
(12:40, 09.04.2012)

Iata un articol care iti va raspunde tuturor intrebarilor legate de cresterea si dezvoltarea normala a bebelusului: https://www.qbebe.ro/bebelusul/sanatate/inaltimea_si_greutatea_copilului%2C_luna_de_luna%2C_in_primii_7_ani .

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia si diversificarea Apa plata imbuteliata, mai trebuie fiarta? Carmen | 13.04.2020

    Apa care este recomandata de Societatea Romana de Pediatrie, mai trebuie fiarta...

    Bebelusul ce picaturi bune se pot da de alinare a colicilor flori | 08.08.2013

    ce picatiri bune se pot da pentru colici?

    © 2026 Qbebe