buna ziua...am un bebe de 1 an si 4 luni care se trezeste si acum noaptea ca sa manance.Am incercat sa-l dezobisnuies folosind ceaiul sau apa dar fara nici un rezultat Eu si sotul meu suntem obositi.
întreabă Ramona
15:28, 16.11.2011
Ce am putea face in aceasta privinta care ar putea fi cauza.?multumesc