copilul meu beneficiaza de alocatia din romania daca e nascut in strainate?
întreabă ramona
15:55, 05.12.2011
am nascut in italia si acun vreau sa merg acasa sa depun pentru alocatie beneficiaza si ce trebuie sa fac?
am nascut in italia si acun vreau sa merg acasa sa depun pentru alocatie beneficiaza si ce trebuie sa fac?
din pacate mam confruntat cu aceeasi problema si ai nevoie de foarte multe acte dar daca sotul iti este roman este mai usor..
Vei afla acest raspuns in momentul in care te vei intoarce in Romania si vei merge sa depui dosarul.
Apa care este recomandata de Societatea Romana de Pediatrie, mai trebuie fiarta...
ce picatiri bune se pot da pentru colici?