Ce probleme are un copil de 5ani care isi loveste mama cu pumnii si tipa si ce.i de facut?
întreabă Geo
07:18, 06.11.2011
NU iubirea e de vina ci rasfatul si faptul ca i s-a permis orice. Putina asprime si ceva interdictii nu strica din cand in cand. Mai bine plange el nitel acum decat sa planga ceilalti cand va fi mai mare.
prea multa iubire dragoste rasfat
Buna! Sunt mama unui baietel de 1 an si 8luni. De cand l-am nascut medici imi...
dak il pui mai face si cu dreapta dar mai mult cu stanga exista metode de al...