cumpot proceda ca fetita mea de 2 ani si 6 luni sa stea la gradinita?
întreabă Mitroi Ana-Maria
20:19, 13.12.2011
in luna septembrie mi-am inscris fetita la o cresa de stat dar am fost nevoita sa o retrag dupa 3 zile deoarece plangea 4 ore incontinu .vreau sa o inscriu la gradinita dar nu stiu cum sa procedez cu ea pentru ca sa se acomodeze mai usor.
Felicia
(15:11, 14.12.2011)
se va obisnui.fetitei mele i-au trebuit aproape 2 luni sa se acomodeze si sa nu mai planga.fetita mea plangea si cand o lasam si cand o luam de la cresa. acum nu ma mai tine nici de mana cand o las,iar cand merg sa o iau alearga bucuroasa in bratele mele.