Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

FETITA MEA DE UN AN FACE BAIE IN VANA DE LA 6 LUNI.DE CATEVA ZILE NU VREA SA FACA BAIE ,PLANGE.SPECIFIC CA NU SA INTAMPLAT NIMIC IN TIMPUL BAITEI.CE POT SA FAC?MULTUMESC!

întreabă ROXANA
15:50, 13.07.2012

1 răspuns

Nadia
(15:08, 16.07.2012)

Poate este bolnava, are o iritatie, nu mai suporta apa calda, din cauza temperaturilor foarte ridicate. Sau poate s-a speriat de ceva in timp ce facea baie si de asta acum este atat de retinuta. Incearca sa o inveselesti cu jucarii sau sa ii cumperi o alta cadita.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia si diversificarea Apa plata imbuteliata, mai trebuie fiarta? Carmen | 13.04.2020

    Apa care este recomandata de Societatea Romana de Pediatrie, mai trebuie fiarta...

    Bebelusul ce picaturi bune se pot da de alinare a colicilor flori | 08.08.2013

    ce picatiri bune se pot da pentru colici?

    © 2026 Qbebe