FETITA MEA DE UN AN FACE BAIE IN VANA DE LA 6 LUNI.DE CATEVA ZILE NU VREA SA FACA BAIE ,PLANGE.SPECIFIC CA NU SA INTAMPLAT NIMIC IN TIMPUL BAITEI.CE POT SA FAC?MULTUMESC!
întreabă ROXANA
15:50, 13.07.2012
Poate este bolnava, are o iritatie, nu mai suporta apa calda, din cauza temperaturilor foarte ridicate. Sau poate s-a speriat de ceva in timp ce facea baie si de asta acum este atat de retinuta. Incearca sa o inveselesti cu jucarii sau sa ii cumperi o alta cadita.
Apa care este recomandata de Societatea Romana de Pediatrie, mai trebuie fiarta...
ce picatiri bune se pot da pentru colici?