buna! am nascut acum 2 luni si nu am depus inca dosarul pentru indemnizata de crestere a copilului, concediul de maternitate mi se termina pe data de 1 iulie. este posibil sa nu mi se mai acorde indem
buna! am nascut acum 2 luni si nu am depus inca dosarul pentru indemnizata de crestere a copilului, concediul de maternitate mi se termina pe data de 1 iulie. este posibil sa nu mi se mai acorde indeminzatia daca am intarziat de cele 60 de zile? Va multumesc anticipat . O zi buna!