Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Care a fost prima senzatie in momentul in care v-ati tinut in brate bebelusul?

întreabă Otilia
20:13, 15.03.2011

2 răspunsuri

raluca
(15:26, 08.04.2011)

Prima data mi l-a pus moasa foarte aproape de fata, asa incat mi-am apropiat obrazul de obrajorul lui, si prima senzatie a fost de finete, delicatete si moliciune maxima :) Iar cand l-am luat prima data in brate cu adevarat ma uitam la el si nu-mi venea sa cred ca e al meu si ca e atat de mic si de perfect :) Nu-mi vine sa cred nici acum, dupa 10 saptamani si sute de luari in brate ca eu am putut sa fac fiinta asta atat de mica si de delicata si de fina si totusi absolut functionala. E o senzatie pe care nu am cum s-o descriu, caci e noua si minunata, sunt sentimente pe care nu stiam ca le pot avea, dar sunt fericita am iata, am ocazia sa le simt si sa daruiesc...

Valentina
(18:38, 05.04.2011)

Am simtit ca pentru asta m-am nascut si ca sunt completa.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    © 2026 Qbebe