Primesc indemnizatie crestere copil?
Buna ziua! Am si eu o nelamurire. Sunt insarcinata in saptamana a 11 a, iar data probabila a nasterii este 26 dec. 2011. Sunt angajata din august 2007, in luna aprilie si mai 2011 mi-am luat 10, respectiv 11 zile lucratoare de concediu fara plata. In ce masura influenteaza acest lucru la primirea indemnizatiei pt cresterea copilului? Benefeciez de aceasta indemnizatie? Eu citisem in legislatie ca se iau in calcul si fractiunile de luna si m-am bazat pe acest lucru. Poate fi modificata legea pana in dec 2011 in defavoarea mea? Va multumesc mult! O zi buna!