sunt la liceu in clasa 12 o sa nasc aproximativ in luna iulie.O sa pot beneficia de indemnizatia pt cresterea copilului?
întreabă Cristiana
09:57, 11.03.2012
da poti lua indemnizatia pt cresterea copilului. Iti trebuie sa iei o adeverinta din care sa rezulte ca esti eleva inainte de a termina liceul k sa o ai k dovada k ai facut studii in ultimele 12luni. sarcina usoara in continuare!
Poti beneficia de indemnizatie pentru cresterea copilului daca esti studenta la facultate de stat, la zi.