Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

sunt la liceu in clasa 12 o sa nasc aproximativ in luna iulie.O sa pot beneficia de indemnizatia pt cresterea copilului?

întreabă Cristiana
09:57, 11.03.2012

2 răspunsuri

ana
(11:42, 15.03.2012)

da poti lua indemnizatia pt cresterea copilului. Iti trebuie sa iei o adeverinta din care sa rezulte ca esti eleva inainte de a termina liceul k sa o ai k dovada k ai facut studii in ultimele 12luni. sarcina usoara in continuare!

Sonia
(16:10, 12.03.2012)

Poti beneficia de indemnizatie pentru cresterea copilului daca esti studenta la facultate de stat, la zi.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    © 2026 Qbebe