pot intra ambi parinti in indemnizatie de crestere copil ?
întreabă Ovi
01:46, 25.06.2012
Sotia este in CCC cu primul copil 1 an si 4 luni . Luna viitoare ar trebui sa se nasca si al doilea. Pot sa intru eu ca Sot in CCC cu al 2lea copil ?( NU ma refer la luna care s-a introdus fiind obligatorie, ma refer ca pana cand se termina CCC pentru primul capil sa fie si sotul tot in CCC cu al 2lea copil) Cum se calculeaza indemnizatia in acest caz ?