Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

am nascut pe 06.12.2010 si ma intorc la munca pe 15.09.2011; cat voi primi in plus la salariu

întreabă ionela
12:08, 22.07.2011

2 răspunsuri

aura
(12:24, 29.02.2012)

500 lei pentru mamele care au nascut dupa 31.12.2011, in cazul tau stimulentul este de 100 lei

Alexandra
(14:50, 16.02.2012)

Din cate stiu, suplimentul de insertie este in valoare de 500 de lei.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11 luni Lohan Mihaela | 13.04.2020

    Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni

    Alimentatia Pete roșii de la ce pot fi ? Alexandra mădălina | 12.04.2020

    © 2026 Qbebe