Baietel 1 an si 5 luni, nu bea deloc lichide (in afara de laptic)
Ma confrunt cu o mare problema. Sebica al nostru are 1 an si 5 luni si nu bea lichide deloc (nici apa, nici ceai, nici suc de fructe ... nu accepta nimic). Am incercat toate variantele (zic eu) in afar de bineron, canite, cu lingurita .... nu vrea, ia prima lingurita uneori si a doua si pe urma refuza. Ma gandesc ca nu e bine pt organism. Anul trecut in vara a baut cand au fost caldurile mari dar si atunci cate putin ... acum deloc