bebele meu are 3 luni jumate si roade oarecum tetina de la biberon.dc?nu accepta suzeta
întreabă camelia
20:29, 02.07.2012
zic roade oarecum pt ca nu are dinti..deci roade cu gingiile.o face f des..dar nu accepta suzeta ..doar tetina o roade..fie ca are lapte biberonul..fie ca e gol.dc?