Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

bebele meu are 3 luni jumate si roade oarecum tetina de la biberon.dc?nu accepta suzeta

întreabă camelia
20:29, 02.07.2012

zic roade oarecum pt ca nu are dinti..deci roade cu gingiile.o face f des..dar nu accepta suzeta ..doar tetina o roade..fie ca are lapte biberonul..fie ca e gol.dc?

1 răspuns

Denisa
(12:03, 03.07.2012)

Probabil il mananca gingiile - trebuie sa ii iasa dintisorii. Iar daca nu vrea suzeta, nu trebuie sa faci o tragedie din asta, nu e oblogatoriu ca toti copiii sa foloseasca suzeta. Ii poti face o vizita pediatrului, sa fii sigura ca nu este nicio problema cu micutul tau.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11 luni Lohan Mihaela | 13.04.2020

    Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni

    Alimentatia Pete roșii de la ce pot fi ? Alexandra mădălina | 12.04.2020

    © 2026 Qbebe