bebele meu are 8 luni si 10 zile,face alergie la lactate...e sa fac?...am incercat mai multe variante de lapte,am facut branzica acasa si tot a facut aleergie....
întreabă Saftoiu
18:46, 10.09.2012
Face alergie si de la laptele formula? Esti sigura ca e alergie? Cum se manifesta? Ai consultat un medic? Ai cerut sfatul unui pediatru?
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni