Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

buna!bebe al meu are 1 an si 8 luni si de cand l-am intarcat nu vrea sa bea lapte de nici un fel.nu mai stiu ce sa fac,oare are ceva daca nu bea lapte????va rog un raspuns

întreabă Stavila Ramona
14:34, 20.02.2013

1 răspuns

Larisa
(20:48, 20.02.2013)

mananca si bea altceva decat lapte?
intarcarea s-a facut treptat?
Stiu ca si la mine au fost cateva probleme insa am incercat sa il fac sa inteleaga ca trebuie sa bea lapte
am chemat o mamica din aceeasi scara care ii dadea biberon copilului si a functionat ca exemplu
plus ca nu o data am baut si eu din biberon sa ii demonstrez ca e bine sa bea
https://www.qbebe.ro/bebelusul/alimentatie/intarcarea_bebelusului%3A_de_la_alaptat_la_biberon

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11 luni Lohan Mihaela | 13.04.2020

    Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni

    Alimentatia Pete roșii de la ce pot fi ? Alexandra mădălina | 12.04.2020

    © 2026 Qbebe