buna ziua, am o fetita de1 an si 1luna si nu mai vrea sa manance laptele formula nici seara si nici dimineata, daca ma puteti ajuta cu un raspuns sau o sugestie...multumesc
întreabă contras cristina
11:39, 21.03.2013
mentionez ca la ora 16.30 ii dau lapte si atunci il vrea