buna ziua, am o fiica de 6 ani si 5 luni si are o inaltime de 130 cm si 27 kg. este ok?
întreabă ane
18:20, 04.03.2012
https://www.qbebe.ro/bebelusul/sanatate/inaltimea_si_greutatea_copilului%2C_luna_de_luna%2C_in_primii_7_ani - Conform acestui grafic de crestere a copiilor pana la sapte ani, fiica ta este putin cam dolofana. Pentru a fi sigura ca greutatea fiicei tale este tinuta sub control, inscrie-o la dansuri sau gimnastica si elimina din alimentatia acesteia mancarea nesanatoasa.
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni