buna.bebele meu fol lapte antiregusrgitare.are 3 luni jumate.la ce varsta pot incepe diversificarea?i-am dar mar si mi l-a dat afara.multumesc
i-am dat lapte de la san f putin ca nu-mi lua in greutate(dr mi-a zis ca s-a nascut prematur) si am avut pre nan.apoi nan1 si cand a inceput sa imi dea laptele afara...in jeturi si plangea ,nu prea dormea..am inceput sa schimb tot felul de formule de lapte..pana mi-am dat seama ca trebuie lapte antiregurgitare.s-a vazut schimbarea imediat.la rec medicului de familie i-am dat zeama de mar cam o jum de lingurita intr-o zi.apoi cam o lingurita de mar pulpa...si a inceput iar sa-mi dea laptele afara,sa planga...sa nu mai doarm,a ziua bine.am inteles ca poate stomacul ei nu eset pregatit pt altceva decat laptele asta special...dar pana la ce varsta?