Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

de ce imi plange bebelusul la san in timpul alaptari si de ce mananca mesele destul de dese chiar si din ora in ora?

întreabă alina
00:01, 30.10.2011

1 răspuns

dana
(23:46, 17.11.2011)

susutin idee alaptat la cerere...dar nu mai repede de 2 ore....iti plange la san pentru ca el nu reuste sa digere laptele care la supt.....plus de asta bebele e mai tot timpul flamand daca papa asa de des....incearca sa il alaptezi la2 ore...apoi incet cresti timpul...pana ajungi la cel putin 3 ore......un alt motiv ar fi ca laptele tau sa nu fie suficient de consistent...atunci va trebui sa alegi calea completarii...iti dai seama daca laptele tau e bun daca bebele ia suficient in greutate

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Alimentatia Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11 luni Lohan Mihaela | 13.04.2020

    Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni

    Alimentatia Pete roșii de la ce pot fi ? Alexandra mădălina | 12.04.2020

    © 2026 Qbebe