De ce un copil de 6 luni nu i-a biberonul?
întreabă Cristina
12:43, 07.05.2011
poate ca-l alaptezi si de-asta nu ia biberonul. Un copil alaptat nu doreste biberonul cand are sanul. Doar sa incerci sa nu-l alaptezi si sa-i dai doar biberon, pana la urma poate il va accepta
Poate nu ii place tetina. Eu zic sa i-o schimbi si sa incerci din nou. Mult succes!
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni