fetita mea are 1 an si o luna si nu vrea sa bea lapte de nici un fel ce sa fac?
întreabă Poanta Ioana
21:09, 16.06.2011
Incearca sa ii oferi laptic in fiecare zi cate putin, fara insa sa o obligi pentru ca il va percepe ca pe o corvoada si il va respinge cu totul. Daca nu vrea si nu vrea, incearca sa ii introduci alte lactate in alimnetatie: branzica de vaci, iaurt si smantana. Pofta buna!
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni