fetita mea de 1an i 10luni a refuzat deodata laptele ce se intmpla si ce as putea face mi se pare cam devreme sa nu ii mai dau lapte
întreabă carmen
10:50, 07.12.2011
cum as putea sa fac sa bea din nou deuarece consider ca inca are nevoie de el?