Baietelul meu are 11luni si de ceva timp isi da palme in CAP ori de cate ori se enerveaza sau ñu primeste ce vrea sau se arunca pe spare sau da din CAP dak e in brate ce sai fac sa ñu mai faca asa?aly
întreabă Aly
18:27, 29.08.2012
Ar fi trebuit sa il opresti de prima data cand a inceput sa se manifeste asa. Eu zic ca ar trebui sa mergi si la un consult de specialitate, deoarece mi se pare ca este destul de micut ca sa poata avea de pe acum capricii si sa fiue alintat.
Bună ziua. Iau anticonceptionale Microgynon de aproximativ un an, zilnic la ora...
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni
Metoda contraceptie