copilul meu in virsta de 1-7 luni are varicela dar ii este aparuta de 3 sapt. ce ma fac cu el ca nu- i mai trece ii dau picaturi de zyrtec si sirop de calciu dar mie frica de ficatelul lui sa nu-il d
întreabă natea florina
14:01, 17.02.2012