CIAO...SUNT MARIANA AM UN BAIETEL DE 6 ANI SI 6 LUNI MOMENTAL E LA GRADINITA...MAR INTERESA O SCOLA PT BAIETEL IN IASI PT CLASA I SAMI RECOMANDATI CEVA SPECIAL SI BUN....! MULTUMESK....
întreabă MARIANA
21:31, 06.09.2012
Orice scoala e buna atat timp cat copilul are dorinta de invatare. Si din cate stiu, scolile selecteaza copiii in functie de cartierul in care se afla. Asadar cel mai probabil copilul tau va merge la scoala din zona in care locuiesti.
Bună ziua. Iau anticonceptionale Microgynon de aproximativ un an, zilnic la ora...
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni
Metoda contraceptie