dupa ce copilul implineste 2 ani vreau sa stau cu el 1 an acasa pana la gradinita. ce lege imi permite sa fac lucrul asta?intr-o luna trebuie sa ma intorc la munca dar nu am cu cine lasa copilul.
întreabă fusea mirela
09:23, 29.08.2011
Din cate stiu, trebuie sa te intorci la serviciu, pentru ca nu mai ai dreptul la inca un an de concediu.
Bună ziua. Iau anticonceptionale Microgynon de aproximativ un an, zilnic la ora...
Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni
Metoda contraceptie