ma numesc gabriela si am un cpil cu handicap grav ma intereseaza daca dupa cei trei ani de 600 lei eu mai beneficiez de ceva pt ca nu am cum sa ma duc la munca !
întreabă barbu gabriela
13:47, 28.10.2011
am inteles ca trebuie sa aleg intre salariul de asistent personal si cei 510 lei indemnizatia de handicap a copilului pe care ii iau si in prezent nu mise pare corect deoarece nu pot trai doua persoane cu salariul de asistent personal mai ales un copil cu probleme grave!