Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

ma numesc gabriela si am un cpil cu handicap grav ma intereseaza daca dupa cei trei ani de 600 lei eu mai beneficiez de ceva pt ca nu am cum sa ma duc la munca !

întreabă barbu gabriela
13:47, 28.10.2011

am inteles ca trebuie sa aleg intre salariul de asistent personal si cei 510 lei indemnizatia de handicap a copilului pe care ii iau si in prezent nu mise pare corect deoarece nu pot trai doua persoane cu salariul de asistent personal mai ales un copil cu probleme grave!

1 răspuns

Oana
(12:37, 13.02.2012)

Din cate stiu, poti beneficia de indemnizatie de insotitor, daca handicapul este foarte grav.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Dragoste si sex Cat timp au efect anticoncepționalele Microgynon? Kariss | 13.06.2021

    Bună ziua. Iau anticonceptionale Microgynon de aproximativ un an, zilnic la ora...

    Alimentatia Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11 luni Lohan Mihaela | 13.04.2020

    Ce cereale trebuie sai dau la bebe de 11luni

    Alimentatia Pete roșii de la ce pot fi ? Alexandra mădălina | 12.04.2020

    © 2026 Qbebe