Ce trebuie sa fac pt a beneficia de indemniz de crestere a copilului?, pot plati contributiile de stat timp de 12 luni ?eu NU lucrez de 6 luni , nu am venit ,sotul lucreaza, ce trebuie sa fac, mersi
întreabă Alina
11:00, 04.07.2012
In trecut am lucrat 1 an si 10 luni , ce trebuie sa platesc si unde pentru a beneficia de indemnizatia de crestere a copilului pe 2 ani? mentionez ca momentan nu am copii si nici nu sunt gravida. multumesc