sunt insarcinata am 4 saptamani si am scurgeri maronii.e normal
întreabă ileana
18:51, 25.06.2013
Ce sa fac sa merg la doctor cu scurgerile aceste maronii
:
Ce sa fac sa merg la doctor cu scurgerile aceste maronii
:
am o fetita de 2 ani si 4 luni,in timp ce am stat acas cu ea am ramas...