Se poate asa ceva?
Buna seara,
Vroiam sa ma lamuriti intr-o privinta: timp de 6 ani eu si sotul meu nu ne-am protejat deloc dar totusi el scotea la timp si nu lasa in mine sperma.
Abia acum constat ca s-ar putea sa fi ramas insarcinata de la acel lichid.
Ceea ce eu sunt nelamurita este faptul ca timp de 6 ani nu am ramas insarcinata si am ramas tocmai acum?
Nu stiam ca se poate sa ramai insarcinata prin aceasta metoda cum am folosit-o noi,dar totusi ne bucuram ca s-ar putea sa vina pe lume un bebe.
Desii astept raspunsuri si sfaturi de la d-voastra fiind o tanara mamica in devenire.
Va multumesc anticipat!