Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

am o intarziera la menstruatie de 2 zile si am facut doua teste de sarcina si mi-au iesit pozitive!adica asa cred pt ca a doua linie este putin mai stearsa decat prima!ma poate ajuta cineva cu un rasp

întreabă madalina micu
14:07, 23.06.2013

am o intarziere a menstruatiei de 2 zile si ma facut 2 test care cred ca sunt pozitive dar vreau sa ma ajutati cu un raspuns mai clar deoarece cea de a doua linie este mai stearsa decat prima!si nu prea deslusec misterul!pozitiv,negativ sau incorect!

0 răspunsuri

Înca nu există răspunsuri la această întrebare.
Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Sunt insarcinata? Ce as putea face? Evelynne | 07.04.2020

    Buna, mi e nu mi a venit menstruația de pe 18 ianuarie 2020 și nu ne am...

    © 2026 Qbebe