am o intarziera la menstruatie de 2 zile si am facut doua teste de sarcina si mi-au iesit pozitive!adica asa cred pt ca a doua linie este putin mai stearsa decat prima!ma poate ajuta cineva cu un rasp
întreabă madalina micu
14:07, 23.06.2013
am o intarziere a menstruatiei de 2 zile si ma facut 2 test care cred ca sunt pozitive dar vreau sa ma ajutati cu un raspuns mai clar deoarece cea de a doua linie este mai stearsa decat prima!si nu prea deslusec misterul!pozitiv,negativ sau incorect!