Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Buna! Am o fetita care impineste in oct 2 ani, in mai 2013 trebuie sa nasc al doilea copil. Acum sunt in CIC, di oct ma reintorc la serviciu. Vreau sa stiu dc voi beneficia de indemnivatia pt crestere

întreabă Corina
23:20, 22.08.2012

voi avea muncite doar 6 luni?

1 răspuns

Ionela
(09:40, 23.08.2012)

Vei primi indemnizatie pentru cresterea copilului, deoarece concediul pentru cresterea copilului nu se considere intrerupere in vechime. Sarcina usoara!

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Sunt insarcinata? Ce as putea face? Evelynne | 07.04.2020

    Buna, mi e nu mi a venit menstruația de pe 18 ianuarie 2020 și nu ne am...

    © 2026 Qbebe