Buna! Am o fetita care impineste in oct 2 ani, in mai 2013 trebuie sa nasc al doilea copil. Acum sunt in CIC, di oct ma reintorc la serviciu. Vreau sa stiu dc voi beneficia de indemnivatia pt crestere
întreabă Corina
23:20, 22.08.2012
voi avea muncite doar 6 luni?