cumva posibila sarcina?
buna. sunt o mamica a 3 copiii, Maria cea mica are 4 luni, dar vreau sa zic ca am relatiii cu sotul mai cu frica .....:( ne-am ,, intilnit ''cind eram la a 4 zi de la menstruatie (Marti a venit, Vineri sa terminat iar Vineri seara .....:( ) si am folosit prezervativ, dar am simtit ,,ceva'' ca atunci cind am ramas insarcinata cu Maria si fratiorul...- nu sunt gemeni. diferenta e de 4 ani. imi este si frica sa fac test. mie groaza de rezultat :(Oare se poate ramane insarcinata??? Mi-e si groaza sa vorbesc., sa pronunt cuvantul acesta :(.