Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

cumva posibila sarcina?

întreabă Mihaela
21:03, 15.10.2012

buna. sunt o mamica a 3 copiii, Maria cea mica are 4 luni, dar vreau sa zic ca am relatiii cu sotul mai cu frica .....:( ne-am ,, intilnit ''cind eram la a 4 zi de la menstruatie (Marti a venit, Vineri sa terminat iar Vineri seara .....:( ) si am folosit prezervativ, dar am simtit ,,ceva'' ca atunci cind am ramas insarcinata cu Maria si fratiorul...- nu sunt gemeni. diferenta e de 4 ani. imi este si frica sa fac test. mie groaza de rezultat :(Oare se poate ramane insarcinata??? Mi-e si groaza sa vorbesc., sa pronunt cuvantul acesta :(.

0 răspunsuri

Înca nu există răspunsuri la această întrebare.
Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Sunt insarcinata? Ce as putea face? Evelynne | 07.04.2020

    Buna, mi e nu mi a venit menstruația de pe 18 ianuarie 2020 și nu ne am...

    © 2026 Qbebe