Pot sa fiu insarcinata daca mi-a intarziat ciclul 8 zile?
Imi doresc foarte mult un copil si am hotarat impreuna cu prietenul meu sa avem si noi un bebe, deci nici nu am cuvinte cum sa ma exprim. In luna aprilie pe 13 mi sa inceput ciclul si in mai mi-a venit ciclul, dar pe data de 20, si nu stiu daca sunt insarcinata sau nu, tot ce am observat si ca acum ultimul ciclu l-am avut dar parca nu ca inainte de normal imi venea adica mai putin si in loc de 5 zile numai 3 zile am avut ciclu, asta ma ingrijoreaza,in rest nu am greturi, sau pofte ameteala nu am, deci as vrea un raspuns de la voi fetele care va pricepeti si aveti copi. Mersi.