Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Dupa nastere ati folosit aceleasi creme de fata ca inainte de nastere?

întreabă Laura
22:15, 17.03.2011

3 răspunsuri

ruxi
(09:10, 14.05.2011)

Nu mai folosesc aceeasi crema deoarece tenul meu mixt a devenit mai uscat si atunci il hidratez mai bine. In rest, e la fel de luminos.

anca
(15:00, 01.04.2011)

Cu siguranta nu .chiar am mari probleme. Nu am avut niciodata cosuri sau bubite pe fata, iar acum nu pot sa scap de ele. Am avut mereu un ten normal iar acum e uscat.

nicolas10
(00:26, 18.03.2011)

Nu , dupa nastere ,tenul meu s-a schimbat.Inainte de nastere aveam tenul normal , acum am tenul mixt ( gras si patat).

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Frumusete buna ziua. nu am luat niciodata anticonceptionale. dana | 05.07.2012

    nu am luat pilule niciodata si nu stiu cui sa ma adresez pe cine sa intreb ce...

    Frumusete Pete de la soare! Ajutor! Andreea | 02.05.2012

    In urma cu 4-5 ani mi-au aparut aceste pete pe pulpele picioarelor in partea...

    Frumusete buna sunt catalina si am un baietel de 4 luni,as vrea si eu sa stiu ce pot sa fac sa ma ingras pentru ca dupa ce am nascut am slabit foarte mult catalina | 27.06.2011

    dupa ce am nascut am slabit foarte mult as vrea sa stiu ce pot sa fac sa ma...

    © 2026 Qbebe