Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

am un baiat de 4 ani jumatate si nu are trecut pecertificatul de nastere tata.copil din flori...acum am cunoscut pe cineva de 3 ani si am vrea sa trecem numele lei ca tata.CE ACTE SI PE UNDE ANUME MA

întreabă YANAT
20:41, 13.03.2013

2 răspunsuri

yanat
(10:15, 17.03.2013)

de la primarie mi sa spus ca nu se poate.m am interesat si am inteles ca pe la notariat pe undeva dar nu stiu nimic sigur.inca astept raspunsuri de la dumneavoastra cei dispusi sa ajutati va rog

paula
(22:46, 14.03.2013)

cred ca la primarie
trebuie sa ne spui si noua daca afli
cred ca nu e problema:
actul de identitate ale mamei in original;
- actul de identitate ale tatalui in original;
- certificatul de nastere al mamei in original;
- certificatul de nastere al tatalui in original;
- certificatul medical constatator al nasterii copilului;
- o declaratie semnata in fata ofiterului de stare civila de ambii parinti.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in familie pana la ce varsta se depune dosarul pentru alocatie? voinea elisabeta | 17.05.2013

    am nascut in grecia si nu am beneficiat de alocatie pentru baietelul de 9 luni...

    Probleme in familie somerii beneficiaza de stimulentul de insertie stefania | 26.10.2012

    Probleme in familie daca tatal nepoticai mele care sta cu mine (bunica) lucreaza in norvegia cu contract poate lua alocatie de acolo? petra | 22.07.2013

    fiul meu lucreaza cu contract de munca in norvegia,as vrea sa stiu daca poate...

    © 2026 Qbebe