2 răspunsuri
de la primarie mi sa spus ca nu se poate.m am interesat si am inteles ca pe la notariat pe undeva dar nu stiu nimic sigur.inca astept raspunsuri de la dumneavoastra cei dispusi sa ajutati va rog
cred ca la primarie
trebuie sa ne spui si noua daca afli
cred ca nu e problema:
actul de identitate ale mamei in original;
- actul de identitate ale tatalui in original;
- certificatul de nastere al mamei in original;
- certificatul de nastere al tatalui in original;
- certificatul medical constatator al nasterii copilului;
- o declaratie semnata in fata ofiterului de stare civila de ambii parinti.
Tu ce ai răspunde?
am nascut in grecia si nu am beneficiat de alocatie pentru baietelul de 9 luni...
- 0 raspunsuri
- raspunde
- 0 raspunsuri
- raspunde
- 0 raspunsuri
- raspunde
fiul meu lucreaza cu contract de munca in norvegia,as vrea sa stiu daca poate...
- vezi 1 raspuns
- raspunde