buna,am un contract semnat pe 6 luni in franta .am o fetita de 7 ani,pot cere si alocatie pt copil?si daca mi se da cand termin contractul alocatia va continaua sau se va termina,va multumesc
întreabă udrescu
13:37, 05.02.2013
cred ca se poate sa iei alocatie daca prezinti contractul de munca
tu vrei sa iei alocatie din franta?
am nascut in grecia si nu am beneficiat de alocatie pentru baietelul de 9 luni...
fiul meu lucreaza cu contract de munca in norvegia,as vrea sa stiu daca poate...