Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

buna,am un contract semnat pe 6 luni in franta .am o fetita de 7 ani,pot cere si alocatie pt copil?si daca mi se da cand termin contractul alocatia va continaua sau se va termina,va multumesc

întreabă udrescu
13:37, 05.02.2013

1 răspuns

milica
(00:26, 07.02.2013)

cred ca se poate sa iei alocatie daca prezinti contractul de munca
tu vrei sa iei alocatie din franta?

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Probleme in familie pana la ce varsta se depune dosarul pentru alocatie? voinea elisabeta | 17.05.2013

    am nascut in grecia si nu am beneficiat de alocatie pentru baietelul de 9 luni...

    Probleme in familie somerii beneficiaza de stimulentul de insertie stefania | 26.10.2012

    Probleme in familie daca tatal nepoticai mele care sta cu mine (bunica) lucreaza in norvegia cu contract poate lua alocatie de acolo? petra | 22.07.2013

    fiul meu lucreaza cu contract de munca in norvegia,as vrea sa stiu daca poate...

    © 2026 Qbebe