este igienc ca o fetita de 10 ani sa faca baie in aceeasi cada cu mama ei?
întreabă ioana tendea
01:36, 20.03.2013
Buna Ioana,
Igienic nu este clar insa imi amintesc si de perioada in care faceam baie cu mama mea cand eram micuta si nu s-a intamplat nimic rau. Nu trebuie sa fi ingrijorata. Insa incearca sa reduci cat poti de mult aceste baite. Chiar daca sunt un moment placut.
am nascut in grecia si nu am beneficiat de alocatie pentru baietelul de 9 luni...
fiul meu lucreaza cu contract de munca in norvegia,as vrea sa stiu daca poate...