Am nascut in Spania o fetita am certificat de nastere Spaniol ,daca plec in romania cit timp trebuie sa astept pentru ce l romanesc .
întreabă emma
15:29, 08.04.2013
Am nascut in Spania o fetita am certificat de nastere Spaniol, daca plec in Romania cit trebuie sa astept pentru ce l nou.