buna mamici.pe 3 octombrie mi s-au fisurat putin membranele si medicul mi-a zis sa stau linistita ca bb are apa suficienta.acum am 35 sapt si vreau sa stiu daca e un semn ca o sa nasc curand.
întreabă cismasiu maria-claudia
14:48, 09.10.2012