Depunerea dosarului pt obtinerea alocatiei de stat
Ma numesc Madalina si in luna iunie voi naste. As dori sa stiu unde am dreptul sa depun dosarul pt obtinerea alocatiei de stat in ceea ce priveste situatia mea : Domiciliul stabil conform CI este in provincie, in Bucuresti am doar o viza de flotant, iar locul de munca este in Bucuresti.