as mai avea o intrebare stiu ca sotul meu poate lua indemnizatia dar ma intereseaza daca poate lua suplimentu de insertie fara sa ia indemnizatia
întreabă toth
18:19, 16.07.2012
Sotul tau nu poate lua suplimentul de insertie fara sa ia indemnizatie. Suplimentul de insertie li se acorda persoanelor care au optat pentru concediu de crestere a copilului si se intorc la munca inainte de incheierea perioadei pentru care au optat.
LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...