Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

as mai avea o intrebare stiu ca sotul meu poate lua indemnizatia dar ma intereseaza daca poate lua suplimentu de insertie fara sa ia indemnizatia

întreabă toth
18:19, 16.07.2012

1 răspuns

Lucia
(09:10, 17.07.2012)

Sotul tau nu poate lua suplimentul de insertie fara sa ia indemnizatie. Suplimentul de insertie li se acorda persoanelor care au optat pentru concediu de crestere a copilului si se intorc la munca inainte de incheierea perioadei pentru care au optat.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Maternitati stat / privat Pot obtine un nou certificat de nastere in braila daca eu sunt nascut in fagaras? Cristinel Malin | 03.08.2013

    LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...

    © 2026 Qbebe