Intreabă
Răspunde

Vezi intrebări care nu au primit încă răspuns. Și tu poți ajuta!

vezi intrebările
Descoperă

Vezi intrebările care au primt deja raspuns.

vezi întrebările

Buna ziua...Aa si o intrebare daca sotul intra in prenatal eu mai primesc cei 5mil daca ma duc la servici?multumesc frumos

întreabă baarbu
17:06, 11.02.2012

1 răspuns

Nina
(12:03, 13.02.2012)

Nu, nu vei primi suplimentul de insertie, pentru ca nu esti tu persoana care isi ia concediu.

Raspunde si tu
Va rugam sa completati campurile necesare.

    Tu ce ai răspunde?

    Maternitati stat / privat Pot obtine un nou certificat de nastere in braila daca eu sunt nascut in fagaras? Cristinel Malin | 03.08.2013

    LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...

    © 2026 Qbebe