Buna ziua...Aa si o intrebare daca sotul intra in prenatal eu mai primesc cei 5mil daca ma duc la servici?multumesc frumos
întreabă baarbu
17:06, 11.02.2012
Nu, nu vei primi suplimentul de insertie, pentru ca nu esti tu persoana care isi ia concediu.
LOCUESC IN BRAILA DE FOARTE MULTI ANI. TOCMAI MIA EXPIRAT BULETINUL SI NU IMI...